درباره ما

تاریخچه

در سال 1358 صنایع هیدرولیک میرشمسی با پروانه بهره برداری از وزارت صنایع آغاز به فعالیت نمود، که به تولید جک هیدرولیک و تعمیرات سیستم های هیدرولیک شامل جک، پمپ، شیر و ماشین آلات همچون کمپرسی ها، جرثقیل ها، بالابر ها و پرس ها پرداخته است. با توجه به نیاز استان فارس و استان های هم جوار از سال 1370 به طور رسمی فروشگاه صنایع هیدرولیک آغاز به کار نمود و به توزیع انواع پمپ، شیر و دیگر تجهیزات هیدرولیک نمود که با تلاش و گسترش محصولات به یکی از شناخته شده ترین برند توزیع و ارائه دهنده خدمات در حوزه هیدرولیک در استان فارس و جنوب کشور دست یافته است. لازم به ذکر است که صنایع هیدرولیک میرشمسی یک مجموعه ای با مدیریت واحد می باشد که نسل سوم خانواده در کنار دیگران در حال فعالیت می باشند که علاوه بر تجربه و تخصص، علم روز و نیروی جوان را در کنار هم جمع آوری نموده است.

 
 

فعالیت ها

فعالیت های اصلی صنایع هیدرولیک میرشمسی شامل سه قسمت فروشگاه، تعمیرگاه و کارگاه ساخت و تولید جک های هیدرولیک می باشد.

در قسمت فروشگاه، صنایع هیدرولیک میرشمسی به توزیع و پخش قطعات و تجهیزات هیدرولیک برای انواع خودروها از خودروهای قدیمی تا جدید موجود می پردازد. انواع پمپ های هیدرولیک دنده ای، کاتریج، پیستونی و انواع شیرهای هیدرولیک یا لیورها در سایزها و برندهای مختلف ایرانی و خارجی و انواع باک های روغن در فروشگاه موجود بوده و به فروش می رود.

در قسمت ارائه خدمات، ساخت و تعمیر ماشین آلات به گروه های راهسازی و ساختمان، آب و فاضلاب، پتروشیمی و نفت گاز و صنعت می باشد.
از جمله خدمات در بخش راهسازی، می توان به پشتیبانی از فروش لوازم گارانتی دار محصولات و نصب قطعات بر روی ماشین آلات و خودروها اشاره کرد که از جمله خدمات تخصصی این قسمت نصب لوازم جهت کمپرسی تریلی، کمپرسی نیسان سایپا با اتاق فابریک و دیگر ظرفیت های خودروهای سنگین و همچنین تعمیر و تهیه لوازم جک های هیدرولیک دستگاه حفاری، بیل، گریدر و تراکتورهای دارای تریلی و پاکت از تخصص های اصلی این مجتمع می باشد.
ارائه خدمات به بخش ساختمان نیز شامل تولید و تعمیر قیچی های هیدرولیک، پرس های خم، پاورپک و جک بالابرهای هیدرولیکی، جک های هیدرولیک ویژه جهت کشش کابل در سقف های پیش کشیده و پل ها با کابل پیش کشیده و بالابر های عظیم جهت انتقال خودرو می باشد.
در حوزه آب و فاضلاب به ارائه خدمات به خودروهای مکش فاضلاب یا لجن کش و واترجت ها جهت شستشوی لوله های فاضلاب پرداخته می شود.

از فعالیت ها در حوزه ساخت و تولید نیز می توان به ساخت پاورپک ها، مخازن روغن و جک های هیدرولیک در سایزهای متفاوت جهت استفاده در دستگاه های تولید شده در صنعت مانند انواع پرس های کارتون یا خورده آهن و پرس های آبغوره گیری و بالابر کارواش اشاره نمود. ساخت و تعمیر جک هیدرولیک خودرو برها، جرثقیل ها، کمپرسی ها و خودروهای پرس زباله از جمله تخصص های این گروه می باشد.