درباره ما

در سال 1358 صنایع هیدرولیک میرشمسی با پروانه بهره برداری از وزارت صنایع آغاز به فعالیت نمود، که به تولید جک هیدرولیک و تعمیرات سیستم های هیدرولیک شامل جک، پمپ، شیر و ماشین آلات همچون کمپرسی ها، جرثقیل ها، بالابر ها و پرس ها پرداخته است. با توجه به نیاز استان فارس و استان های هم جوار از سال 1370 به طور رسمی فروشگاه صنایع هیدرولیک آغاز به کار نمود و به توزیع انواع پمپ، شیر و دیگر تجهیزات هیدرولیک نمود که با تلاش و گسترش محصولات به یکی از شناخته شده ترین برند توزیع و ارائه دهنده خدمات در حوزه هیدرولیک در استان فارس و جنوب کشور دست یافته است. لازم به ذکر است که صنایع هیدرولیک میرشمسی یک مجموعه¬ای با مدیریت واحد می¬باشد که نسل سوم خانواده در کنار دیگران در حال فعالیت می¬باشند که علاوه بر تجربه و تخصص، علم روز و نیروی جوان را در کنار هم جمع آوری نموده است.
صنایع هیدرولیک میرشمسی شامل سه قسمت فروشگاه، تعمیرگاه و کارگاه ساخت و تولید جک های هیدرولیک می باشد که در ادامه فعالیت های قسمت های مختلف را تشریح می نماییم.
در قسمت فروشگاه صنایع هیدرولیک میرشمسی به توزیع و پخش قطعات و تجهیزات هیدرولیک از بغل گیربکسی ها (پشت گیربکس یا PTO ) که وظیفه انتقال قدرت و کلاچ از گیربکس خودرو به پمپ های هیدرولیک را دارند برای انواع خودروها از خودروهای جدید تا قدیمی موجود و آماده ارائه می باشد. انواع پمپ های هیدرولیک دنده ای، کاتریج، پیستونی و انواع شیرهای هیدرولیک یا لیورها در سایزها و برندهای مختلف ایرانی و خارجی و انواع باک های روغن موجود و آماده ارائه خدمت می باشد. در قسمت ارائه خدمات، ساخت و تعمیر ماشین آلات به گروه های راهسازی و ساختمان، آب و فاضلاب، پتروشیمی و نفت گاز و صنعت می باشد. در حوزه خدمات در بخش راهسازی به پشتیبانی از فروش لوازم به گارانتی محصولات و نصب قطعات بر روی ماشین آلات و خودروها نموده که از جمله خدمات تخصصی این قسمت به نصب لوازم جهت کمپرسی تریلی، کمپرسی نیسان سایپا با اتاق فابریک و دیگر ظرفیت های خودروهای سنگین می باشد. تعمیر و تهیه لوازم جک های هیدرولیک دستگاه حفاری، بیل، گریدر و تراکتورهای دارای تریلی و پاکت از تخصص های اصلی این مجتمع می باشد. در قسمت خودروهای راهسازی به تجهیز خودروها به سیستم آب کش و آب پاش، خودرو خطکشی معابر و همچنین قیر پاش فعالیت می نماییم. در قسمت ارائه خدمات به بخش ساختمان به تولید و تعمیر قیچی های هیدرولیک، پرس های خم، پاورپک و جک بالابرهای هیدرولیکی، جک های هیدرولیک ویژه جهت کشش کابل در سقف های پیش کشیده و پل ها با کابل پیش کشیده و بالابر های عظیم جهت انتقال خودرو می باشد.
در حوزه آب و فاضلاب به ارائه خدمات به خودروهای مکش فاضلاب یا لجن کش و واترجت ها جهت شستشوی لوله های فاضلاب می باشد. در حوزه برق و قدرت به ساخت و تعمیر بالابر های نفر بر و واترجت های عظیم جهت شستشوی خطوط قدرت اشاره نمود.
از خدمات عمده به بخش صنعت نیز می توان به ساخت پاورپک ها، مخازن روغن و جک ها در سایزهای متفاوت جهت استفاده در دستگاه های تولید شده در صنعت مانند انواع پرس های کارتون یا خورده آهن و پرس های آبغوره گیری و بالابر کارواش اشاره نمود. ساخت و تعمیر خودرو برها، جرثقیل ها، کمپرسی ها و خودروهای پرس زباله از جمله تخصص های این گروه می باشد.