در این صفحه سوالات متداول شما عزیزان جمع آوری شده و پیش روی شما قرار داده شده است؛ در صورتی که به پاسخ سوال خود دست نیافتید می توانید از طریق تماس با شماره تلفن هایی که در زیر صفحه موجود است اقدام به پرسش سوال خود نمایید، همکاران ما پاسخگوی سوال شما خواهند بود.

1چگونه می توانیم از فروشگاه صنایع هیدرولیک میرشمسی خرید کنیم؟
شما می توانید بصورت حضوری از فروشگاه و یا بصورت غیر حضوری از طریق وبسایت، واتس آپ، اینستاگرام و تماس تلفنی خرید خود را انجام دهید و بعد از تسویه حساب، کالا برای شما ارسال خواهد شد.
2آیا صنایع هیدرولیک میرشمسی فروش غیر حضوری دارد و به شهرستان ها ارسال می کند؟
صنایع هیدرولیک میرشمسی در ساعات کاری خود فروش غیر حضوری دارد و می توانید از طریق وبسایت، واتس آپ یا تماس تلفنی سفارش خود را انجام داده و بعد از تسویه حساب، کالا برای شما ارسال خواهد شد.
کالای خریداری شده از طریق باربری، اتوبوس و تیپاکس به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.
3محصول خریداری شده چگونه ارسال می شود و چه مدت بعد از آن تحویل خریدار می گردد؟
محصولات بعد از تسویه حساب، با استفاده از یکی از روش زیر به خریدار تحویل می گردد.
روش اول: ارسال به پایانه مسافربری اتوبوس بین شهری
این روش بسیار سریع بوده و معمولا با اولین اتوبوس به مقصد مورد نظر ارسال می گردد و از نظر امنیت نیز مناسب بوده؛ چون به نام گیرنده بارنامه می شود و فقط فرد گیرنده با کارت شناسایی، کالا را دریافت می کند. هزینه حمل بار نیز توسط گیرنده پرداخت می گردد که البته این روش بیشترین هزینه را خواهد داشت. هزینه یک کارتن متوسط حدودا 50.000 تومان خواهد بود.
روش دوم: باربری
این روش مناسب ترین قیمت را دارد و تنها نقطه ضعف آن مدت زمان آن است که دو الی سه برابر ارسال با اتوبوس می باشد. هزینه یک کارتن متوسط حدودا 25.000 تومان می باشد.
روش سوم : تیپاکس
برای کالا های کوچک بسیار مناسب است و 48 تا 72 ساعت کاری به دست گیرنده در هر نقطه از کشور می رسد. اگر سفارش قبل از ساعت 12 تایید شود، 48 ساعت کاری به دست گیرنده خواهد رسید. هزینه آن نیز تقریبا 6000 تومان به ازاء هر کیلوگرم است.
4آیا محصولات خریداری شده گارانتی دارند؟
محصولات تولیدی صنایع هیدرولیک میرشمسی تا 6 ماه ضمانت دارند. محصولات شرکت های دیگر که توسط صنایع هیدرولیک میرشمسی به فروش می رسد ضمانت خود شرکت را دارند و صنایع هیدرولیک میرشمسی گارانتی آن ها را ضمانت می کند و از طریق صنایع هیدرولیک میرشمسی تعویض یا تعمیر می شوند.
5آیا می توان محصولات خریداری شده را مرجوع کرد؟
تمامی فاکتور های تک فروشی قابل برگشت می باشند و لازمه آن سلامت کالا و بسته بندی آن است و هزینه آن نهایتا تا 48 ساعت کاری برگشت خواهد شد.
6چگونه ماشین آلات را از شهرستان های دیگر جهت تعمیر ارسال کنیم؟
شما می توانید به وسیله باربری ماشین آلات خود را ارسال نمایید و بعد از تعمیر به همان روش برای شما ارسال خواهد شد.
7در صورت نارضایتی از محصولات، خدمات و یا ارسال کالا به چه کسی باید گزارش کنیم؟
در صورت نارضایتی از هرگونه از موارد بالا به مدیریت مجموعه، جناب آقای میرشمسی گزارش نمایید.